Breaking News

ATA Coin Nedir? Automata Network (ATA) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025

Kripto para üzerinden yatırım yapmak isteyen ve bu yatırımı ilk kez yapacak olan birçok kişi ATA Coin’i tercih etmeye başladı. Bu nedenle de ATA Coin‘in nasıl alındığı ve ATA Coin satın alarak yatırım yapmak ne kadar mantıklı da ortaya çıkan sorular arasında yer alıyor. Bunun en büyük nedeni ise kripto para piyasası içerisinde çok büyük değişimler yaşanması. Özellikle kesin olarak kazanç elde etmek isteyen ve herhangi bir zararla karşı karşıya kalmak istemeyen insanlar, kripto para piyasasına yatırım yapmadan önce birçok kez düşünüyor. Bu düşünce ile kalmıyor ve çok uzun süren araştırmalar ve analizler yapıyor. Ancak ATA Coin de yaşanan düşüşlerden nasibini almış durumda. Kripto para piyasası içerisinde yaşanılan düşüşten sonra piyasanın yönü merak ediliyor. Yapılan uzman yorumları da dahil olmak üzere piyasa üzerinde fikir belirtmeye yetmiyor.

ATA Coin Kaç TL?

Kripto para piyasası güncel olarak incelendiği zaman, 1 ATA Coin 2.62 TL’den işlem görüyor. ATA Coin’in fiyatı güncel olarak değişiklik gösterse de genel yönü uzmanlar tarafından şu anlık düşüş olarak görüyor. Bu nedenle de yatırım yapacak olan insanlar henüz karar verebilmiş değil. Özellikle kripto para piyasasında ve Bitcoin üzerinde yaşanan düşüş ile kripto para piyasalarına olan güven azalmış halde. Bu güveni yeniden kazanmak isteyen ve kendi sistemleri içerisinde bulunan kullanıcı sayısını artırmak isteyen kripto para birimleri ise çok yeni yatırım planları açıklamakta. Bu açıklamalardan birisi de ATA Coin tarafından geldi. Yaptıkları açıklamalarda bu düşüşlerin asıl nedeninin gelişme amaçlı yapıldığı belirtildi. Uzman yorumları göz önünde bulundurulduğu zaman ise bu ve bu gibi düşüşler oldukça doğal. Ancak yine de yatırımcıların dikkat etmesi gerekiyor. Aksi halde çok büyük kayıplar yaşanabilir.

ATA Coin Nedir?

ATA, Automata Network‘ün yerel yardımcı program token’ı olarak karşımıza çıkıyor. Bu token özellikle tasarlanmış ve diğer kripto paralar ile arasında büyük farklar olması amacı ile piyasaya sürülmüştür. Bu nedenle de birçok farklı mevcut olan ve planlanmış kullanım durumuna sahip görünüyor. Bunların birincisi Yönetişim. ATA tokenine sahip olanların yaptığı teklifler, ağ parametreleri oluşturabilir ve bu parametrelere oy verebilirler. Bunun ardından ise Madencilik ödülleri geliyor. Bilgi işlem ve depolama konusunda bulunan madenciler, uygulamaları çalıştırmak yolu ile ağ içerisinde bulunan kullanıcılar için işlemler gerçekleştiriyor. Ve bu yol ile birlikte ATA tokenları kazanıyor. Bu kazançlar ile de istedikleri gibi yatırım ve alım satım yapabiliyorlar. Protokol ücretleri ise kullanıcıların madencilere maden yapmak için ödeme yapmasıdır. Bu ödemenin asıl amacı ise depolama ve hesaplama işleri içindir. Bu gibi adımları kullanan ATA Coin, kripto para sistemi içerisinde çok büyük bir iş başaracağa benziyor. Günümüzde yaşanan düşüşlerden sonra çok büyük bir gelişim bekledikleri belirtiliyor.

Automata Network Nedir?

Automata Network incelendiği zaman, birden daha fazla blok zinciri içerisinde dAPP‘lar için olan gizlilik ara katman yazılımı sağlar. Kesinlikle herhangi bir merkezi olmayan bir hizmet protokolü olarak günümüzde yer alıyor. Özellikle sistem içerisinde özel olarak kurulan maden sistemi ile birlikte de kendisini çok hızlı bir şekilde geliştiriyor. Bu gelişim ise kullanıcıların gözünden kaçmıyor ve gözlerin ATA Coin üzerinde toplanmasına neden oluyor. Uzman yorumları takip edildiğinde ise, kendisini geliştirmeye adayan ATA Coin birçok uzman tarafından tavsiye ediliyor. Ancak yine de risk almak istemeyen birçok yatırımcı bu gibi coinlerden uzak duruyor. Bunun en büyük nedeni ise Bitcoin üzerinde yaşanan düşüşler olarak belirtiliyor.

 

About admin

Check Also

MBL Coin Nedir? MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025-2025

Bugün piyasa üzerinde en çok kullanılan ve birçok insan için güncel olarak piyasa içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir