Breaking News

Binance Giriş Nasıl Yapılır? TRBinance Hesap Açma

Binance Giriş

Binance’nin iki tane sitesi bulunmaktadır. Bunlardan ilki Binance Global olarak bilinen ve dünya genelinde hizmet veren Binance.com sitesi iken diğeri Türkiye de bulunan kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla kurulan ve Binance TR olarak adlandırılan TrBinance.com sitesidir. Bu iki siteden de Binance giriş ile hesabınıza girebilirsiniz. Binance hesabınız yok ise bu iki siteden de Binance hesabınızı açıp kullanabilirsiniz.

Binance girişi yapabilmek için ilk başta üye kaydınızın olması gerekmektedir.

Hangi Binance Üye Olunmalı?

İster Global Binance ister Trbinance üye olun kayıt açma aşaması çok uzun sürmeyecektir. Hesap açma işlemlerinde zaman kaybetmeyecek ve bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Türkiye de bulunan Binance kullanıcıları her iki Binance yi de kullanacağı için hem Global Binance ye hem de Trbinance kayıt olmanızda fayda var. Yapılacak işleme ve yatırım amaçlı kripto paraları alırken ya da sattığınız kripto paralarını hesabınıza aktarırken kullandığınız yönteme göre kullanacağınız Binance farklılık gösterecektir.

Binance hesabınıza coin almak için Havale ya da EFT yöntemi ile para yatıracak ya da sattığınız coinlerin parasını kendi banka hesabınızdan çekecek iseniz bu durumda kullanmanız gereken Binance Trbinancedir. Eğer coin almak için binance hesabınıza para yatırma işlemlerinde kredi kartı ya da swift kullanacak iseniz veya var olan birikimlerinizi banka hesabınıza aktarıp çekecek iseniz kullanacağınız Binance, Global Binancedir.

Türkiye’deki kullanıcıların her iki Binance’ye de üye olması ve kayıt açması gerekebileceğinden dolayı hem TrBinance hesap açma hem de Global Binance hesap açma işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

TrBinance Hesap Açma

İsterseniz arama motorunuza “TrBinance hesap açma” yazıp aratabilir ya da TrBinance ana sayfasına giderek oradan sağ üst köşede yer alan TrBinance hesap açma sayfasına ulaşabilirsiniz. Her iki durumda da hesap açma süreniz ortalama bir dakikanın altında sürecektir.

TrBinance ücretsiz üyelik sayfasına ulaştıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacaktır. Sisteme eğer Türkiye üzerinden bağlantı gerçekleştiriliyor ise ya da Türkçe dilini kullanıyor iseniz hesap oluşturma sayfasında  “62J5GFM6” kodu ile karşılaşacaksınız. Bu kodu görünce tedirgin olmanızı gerektirecek bir durum yok. Siteye mobil olarak cep telefonu üzerinden bağlanan kullanıcı adayları TrBinancenin ekranını olduğundan küçük boyutta görebilirler. Hesap açma işlemi tamamlandıktan sonra ya da masaüstü bilgisayarda siteye giriş yaptığınızda sayfanın boyutu normale dönecektir. Sitede size gösterildiği şekilde bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek çok kısa bir süre içerisinde hesabınızı açıp üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

Global Binance Hesap Açma

Global Binance ücretsiz üyelik sayfasına ulaştıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacaktır. Sisteme eğer Türkiye üzerinden bağlantı gerçekleştiriliyor ise ya da Türkçe dilini kullanıyor iseniz hesap oluşturma sayfasında  “FYLY1C3U” kodu ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada karşınıza hesabınızı açmanız için mail adresinizi ve belirleyeceğiniz güvenli bir şifreyi gireceğiniz alan olacaktır. Karşınıza çıkan üyelik formunu doldurduktan sonra girmiş olduğunuz mail adresinize sistem tarafında bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Size gönderilen aktivasyon kodunuzu hesap açtığınız sayfada istenilen yere girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Binance girişi yapabilmeniz için yukarıda bahsedilen hesap açma yollarından istediğinizi takip ederek ilk adımda Binance hesabınızı açmanız daha sonra size gönderilen aktivasyon kodu ile hesabınızı aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Daha sonra Binance sizden hesabınızı kullanabilmeniz için hesabın gerçek sahibinin siz olduğunu kanıtlamanız doğrultusunda bir takım bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler de eksiksiz bir şekilde tamamlanıp hesabın gerçek sahibi olduğunuzu sisteme kanıtladıktan sonra dilediğiniz zaman Binance giriş ile hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

  

About admin

Check Also

Binance Yeni Girecek Coinler 2022

Binance yeni girecek coinler 2022 çok merak edilmekte ve Binance kullanıcılarını heyecanlandırmaktadır. Güvenilirliği, işlem hacmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir