Breaking News

Binance Nedir? TRBinance Nasıl Kullanılır?

Binance Nasıl Kullanılır?

Binance hem dünya genelinde hem de Binance Tr uygulamasını ülkemizde kullanıma sunarak gittikçe bilinen ve aranan bir kripto para borsasıdır. Binance kullanıcıları rahat bir şekilde kripto para ticaretini gerçekleştirebilirler. Binance en çok işlem gören birçok kripto para birimini destekler. Bünyesinde hem Bitcoini hem de alt coinleri listelemektedir. Ayrıca Binance kendi yatırımcılarına elektronik ortamda yaptıkları yatırımları saklayabilmeleri için kripto cüzdan imkanını da sunar. Binance kendi sisteminde kullanılmak üzere kendi kripto para birimini de kullanmaktadır. Bu para birimine Binance Coin (BNB) adı verilmektedir. Binance kullanıcılarına güvenli ve masrafı az olacak şekilde kripto ticaret olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek işlem hacmi ve hızlı işlem imkanı sunarak sistemini daha kullanışlı hale gelmiştir. Binance kullanabilmek için ilk olarak Binance Global’de üyelik açmak gerekmektedir.

Binance Üyelik Nasıl Açılır?

Binance’den Bitcoin ya da herhangi bir kripto para birimlerinden alıp yatırım yapmak için ilk olarak Binance üyelik oluşturma sayfasına girip bir üyelik açmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturma sayfasına giderek ister telefon numaranız ile isterseniz e-posta adresiniz ile gerekli bilgileri girerek ve e-posta yolu ile ya da mesaj ile gelecek doğrulama kodundan sonra üyeliğinizi aktif edip kullanmaya başlayabilirsiniz.  Üyelik açtıktan sonra ya da daha önce var olan üyeliğiniz ile sisteme girerek, Binance kullanmaya başlayabilirsiniz.

Binance sitemine giriş yaptıktan sonra yatırım yapmak amacıyla Bitcoin ya da diğer alt coinlerden almak istediğiniz takdirde Binance hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Para yatırmak amacıyla Binance hesabınızdan “TRY Yatırma” bölümüne girip Papara ya da sistemin izin verdiği ve uygun gördüğü alternatif yöntemler ile hesabınıza para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Papara aracılığı ile Binance hesabınıza para yükleme işlemi yapmak için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, havale yapılan hesap sahibi ile Binance hesap sahibinin aynı kişi olması gerekmektedir. Yani Papara hesap sahibi bilgileri ile Binance hesap sahibi bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde Binance hesabınıza Papara hesabınızdan para aktarımı gerçekleşmeyebilir.

Binance Neden Tercih Edilmeli?

Kripto para borsası sanal bir alan olduğu için güvenilir ortam ve uygulamalarda kripto para ticaretinin yapılması gerekmektedir. Bitcoin ve alt coinlerin değeri anlık değiştiği için yapılan alım, satım ve yatırım işlemlerinin hızı kazanç sağlama açısından son derece önemlidir. Ayrıca dünya genelinde Bitcoin haricinde yüzlerce alt coin piyasası oluştuğu için en karlı şekilde kripto para ticareti yapabilmek için Bitcoin ve bütün alt coinleri bünyesinde barındıran ve ticaretine olanak sağlayan kripto para borsasında işlem yapmak son derece önemlidir. Binance dünyanın en büyük alt coin borsasını bünyesinde bulundurarak kullanıcılarına geniş bir kripto para ticareti alanı oluşturmaktadır. Ayrıca dünya genelinde en yüksek işlem hacmine ve likiditeye sahip olması sayesinde Binance’de yapılan işlemleri bir saniyeden daha kısa bir sürede gerçekleşmesini sağlamaktadır. Binance ticaretine olanak sağladığı bütün alt coinleri özenle seçmekte olup, dolandırıcılık amacı ile oluşturulan alt coinleri sistemine dahil etmeyerek kullanıcılarını korumakta ve güvenli ticaret ortamını oluşturmaktadır. Binance güvenli kripto para ticareti amacıyla birçok güvenlik tedbirini sisteminde oluşturarak kullanıcılarına güven ortamı oluşturmakta ve buna rağmen sistemden kaynaklı bir açıktan dolayı meydana gelebilecek zararlara karşı da kullanıcılarını korumakta ve zararlarını karşılamaktadır.

Binance hem kullanışlı bir uygulama olması hem de kolay bir şekilde üye olunarak kripto para ticaretine başlanılması için geliştirilen en iyi ve en güvenilir borsalardan biridir.

 

About admin

Check Also

Binance Yeni Girecek Coinler 2022

Binance yeni girecek coinler 2022 çok merak edilmekte ve Binance kullanıcılarını heyecanlandırmaktadır. Güvenilirliği, işlem hacmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir