Breaking News

Binance TR Güvenilir Mi?

Binance borsasının ülkemizde yayına aldığı Binance TR platformu yatırımcıların Binance TR Güvenilir Mi? Sorusuna yöneltti. Öncelikle Binance platformunu ve yaptığı hamleyi gözlemlemek gerekiyor. Binance, dünyanın en büyük ve en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsasıdır. Şirketin politikası küresel bir borsanın dışında bir de ülkelerde yerel borsa açarak yerel rakip borsalarla rekabeti perçinlemek ve piyasaların dengeli ilerlemesini sağlamaktır. Bu sebeple Binance borsası adım adım ilerleme kat ederek birçok ülkede yerel borsasını aktif ediyor. Bu ülkelerden biri de Türkiye oldu. Türkiye’de yükselen kripto para yatırımcılığı ve gerekli olan yasal mevzuatlar sebebiyle ilgi çeken bir piyasa oldu.

Binance TR Güvenilir Mi?

Yukarıdaki paragrafta sorunun cevabını evet şeklinde yanıtlasak bile detaylıca incelenmesi gerekir. Kripto para yatırımcıları yerel borsalarda çeşitli nedenlerden ötürü yatırımlarını küresel borsalarda yapmak istiyor. Lakin ülkemizde bazı yasal düzenlemeler sebebiyle yabancı borsalara giriş oldukça sancılı bir süreç. Yasa düzenlemesinden önce banka hesabımızdan ya da papara gibi ödeme hizmetlerinden direkt para yükleyebiliyorduk. Son yasal düzenleme ile direkt para aktarımı gibi bir durum ortadan kalktı. Haliyle para aktarımı konusunda küresel bir borsa olan Binance borsasının yerel borsası Binance TR ön plana çıktı. Hem küresel borsalara geçiş aşaması için hem de seçenekleri ile tercih edilmesi ön planda olan borsanın güvenirlik konusunda herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Yatırım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Güvenilir Mi?

Kripto para borsaları denilince akla gelen ilk isim şüphesiz Binance borsasıdır. Binance borsası en yüksek işlem hacmine sahip olan ve çok fazla sayıda kripto para biriminin alım satımına imkân tanıyan bir yapısı vardır. Dünyanın dört bir yanından üyeleri bulunan borsa en güvenilir borsalar arasında yer almaktadır. Yerel kripto para borsalarında yeterli sayıda kripto para bulunmadığını veya işlem hacmi düşük olduğu için, yabancı borsalarda işlem yapmak istiyorsanız; Binance tercih edebileceğiniz ilk sıralarda yer alabilir. Güven konusunda herhangi bir sıkıntısı olmadığı gibi dönen işlem hacmi birçok yerel borsanın toplam hacminden daha fazladır. Bu nedenle para çekimi işlemleri veya transfer gibi konularda herhangi bir sıkıntı yaşatmamaktadır. Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca yerel borsası olan Binance TR aynı şekilde güvenilir ve işlem yapılabilir borsalar arasında yer almaktadır.

binance-tr-güvenilir-mi-2
binance-tr-güvenilir-mi-2

BTCTurk Güvenilir Mi?

Kripto para yatırımcıları her gün haberlerde kripto para zenginleri ile ilgili haberler görmektedir. Tabii ki görünen tek haberler bunlar değildir. Kripto paralarla ilgili hizmet verip belli bir aşamadan sonra paraların gasp edilmesi gibi olumsuz haberlere de denk gelmektedir. O nedenle yatırımcılar borsa araştırması yapmaktadır. Yatırımcılar borsa araştırması yaparken doğal olarak Türkiye’nin ilk kripto para borsası olan BTCTurk ismine de rastlamaktadır. Rastladıkları bu borsayla ilgili olarak Binance TR Güvenilir Mi? sorusu gibi aynı şekilde BTCTurk Güvenilir Mi? Sorusunu sormaktadırlar. Sorulan bu sorunun cevabı evet güvenilir bir borsa olarak işaretlenmiştir. 2013 yılında kurulan ve 2018 yılında FinansInvest CEO’suna satışı gerçekleştirilen borsanın birçok kurumsal anlaşması ve finans sektöründe etkili bir ismin kontrolünde olması güvenilirlik payını arttırmaktadır.

İşlem hacmi, kazançları, yasal mevzuat belgelerinin tam olması, oturmuş bir sisteminin bulunması, kendi yatırımcı kitlesinin bulunması gibi birçok çeşitli nedenden ötürü müşteriler için güvenli bir liman durumuna gelmiştir.

binance-tr-güvenilir-mi-1
binance-tr-güvenilir-mi-1

Paribu Güvenilir Mi?

Yerel kripto para borsalarında ilk borsa olan BTCTurk’un en büyük rakibi olan Paribu borsası için de yine aynı şekilde yatırımcılar Paribu Güvenilir Mi? Sorusunu sormaktadır. Paribu kripto para borsası da BTCTurk borsası gibi güvenilir borsalar arasında yer almaktadır. 5 yıllık gibi uzun bir sürede yatırımcılarını mağdur etmeden hizmet vermiş olan bu borsa BTCTurk ile aynı sebeplerden ötürü güvenilir borsalar arasında yer almaktadır.

BitExen Güvenilir Mi?

2018 yılında İTÜ Teknokent faaliyet bölgesinde hayata geçirilen kripto para ve kripto para borsası olan Bitexen, kısa sürede yerel yatırımcıdan büyük bir destek alarak güvenilir yerel borsalar listesine kısa sürede kendini kabul ettirmiştir. 4 kişilik yönetim ekibinin güvenilir isimlerden oluşması, İTÜ bölgesinde faaliyet göstermesi, belgelerinin tam olması gibi birçok sebepten ötürü yatırım yapılabilecek güvenilir borsalar arasında yer almaktadır. Eğer yerel borsalarda alım satım işlemi yapmak istiyorsanız Bitexen borsası tercih edebileceğiniz borsalar arasındadır.

About admin

Check Also

Binance Yeni Girecek Coinler 2022

Binance yeni girecek coinler 2022 çok merak edilmekte ve Binance kullanıcılarını heyecanlandırmaktadır. Güvenilirliği, işlem hacmi …

2 comments

  1. binance tr güvenli mi diye ararken yazınızı gördüm sorularıma cevap buldum ama vergi durumları nasıl oluyor?

    • Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Vergi durumları aslında değişmektedir. Türkiye sınırları içerisinde işlem yapıyorsanız güncel vergi durumunu takip edebilirsiniz. Bununla alakalı ilerleyen zamanlarda bir yazı yayınlayacağız. Takipte kalın. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir