Breaking News

EGLD Coin Nedir? EGLD Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025

Günümüzde gelişmekte olan ve gelecek zamanlarda da bu gelişimini devam ettirecek gibi gözüken kripto para piyasasına her geçtiğimiz gün yenisi ekleniyor. Bu nedenle de her yeni çıkan kripto para birimini çok iyi bir şekilde incelememiz gerekiyor.  Gelecek dönem içerisinde uzmanlar tarafından en çok gelişme gösterebilecek kripto para birimi olarak da Elrond (EGLD) görülüyor. Bunun en büyük nedeni ise özellikle yaptığı açıklamalar ile piyasa içerisindeki güveni üzerine çekmeyi istemesi ve gelecek döneme yönelik yaptığı açıklamalar ve  güven söylemleridir. Birçok insan ise bu gibi güven açıklamalarına oldukça önem vermektedir. Çünkü günümüzde birçok kripto para birimi çok büyük değişikliklere uğradı. Bunların başında da kripto paraların babası olarak adlandırılabilecek olan Bitcoin geliyor. Yakın zamanda yaşadığı düşüş ile birçok insana çok büyük oranlarda zarar ettirdi ve diğer kripto para birimlerine olan güveni kırdı.

EGLD Coin Nedir?

Blok zincirinin sahip olduğu teknolojinin asıl özelliği nedeniyle öngörülemezliği son zamanlarda öne çıkmaya başladı. Merkezi olmayan borsalardan, çok daha verimli olan ve gelecek zamanda daha büyük karlar kazandırabilecek olan verim çiftliğine ve daha yakın süreç içerisinde diğer birçok girişim ve gelişim arasında NFT‘lere kadar birçok farklı uygulamalarda açıkça görülmektedir. Merkeziyetsiz olan ve kullanıcıya güven kazandırmayan birçok sistem nedeniyle de insanlar bu gibi birimlerden uzaklaşıyor ve kendisine yeni kapılar arıyor. Bu karışık piyasasında çok garip bir şekilde ölçeklenebilir, güvenli ve hızlı bir blok zinciri platformu haline gelen Elrond, dünyanın nesiller arası olan fırsatlarının kilidini açmanın ve bu eşiğin çok kısa sürede aşılacağını düşünüyor. Özellikle yakın dönem içerisinde yaptığı açıklamalar ile birlikte de nesillerin birbirine olan uzaklığını yok etmeyi amaçladığını açıkladı ve bu konu hakkında çok büyük adımlar ve yatırımlar yaptığını piyasaya belirtti. Elrond, günümüzde mevcut olmayan ve kullanımdan kaldırılan finansal teknolojiden, işlemlerin internet hızı kadar hızlı bir hızla ve ölçekte yürütüldüğü bir blok zincirini etkinleştirdi. Bu blok zinciri son teknoloji ve çok büyük bir alan sağlaması ile birlikte hızlı bir finansal geçiş öngörüyor. gelecek dönem hakkında bu gibi büyük ve güven veren açıklamalar yapmasıyla birlikte de kendi sistemi içerisinde bulunan kullanıcıların sayısını çok kısa bir sürede neredeyse ikiye katlamış oluyor. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de kendinden emin bir halde verdiği açıklamalar. Uzmanlara göre bu gibi açıklamaları yapan ve gelecek zaman içerisinde sistem içine girecek olan kullanıcılara güven sağlayan coinler kısa vadede çok büyük gelişmeler kazanıyor.

Elrond’un Kısa Tarihi

Lucian Todea ve Beniamin Mincu tarafından 2017 yılı içerisinde tamamen dikkatli ve uzmanlık içerisinde kurulan Elrond, Malta merkezli ve blockchain projesini genişletmek amacı ile ve kesinlikle herhangi bir kar amacı olmadan bu amaca doğru emin adımlarla yürüyen Elrond Network tarafından desteklenmektedir. Bu piyasa içerisinde bulunan projer gibi, Elrond da aynı şekilde çok büyük miktarda olan yatırım fonundan yararlanarak düşük ölçekte bu sistem içerisine girdi ve çalışmalarına başladı. Bu yolda beklenenden çok daha hızlı bir şekilde ilerleyen Elrond, kısa süreçte içerisindeki sorunları hallederek çok daha büyük yatırımlarla birlikte kendisini büyütmeyi iyi bildi. En başlarda sadece birkaç yatırımcı tarafından desteklenmesine rağmen bundan çok kısa bir süre sonra aynı yıl içerisinde 3.24 milyon dolarlık bir tur daha artırmayı başardı ve piyasa içerisindeki varlığını rakiplerine kabul ettirmeyi iyi bildi. Bu özelliği ile rakipleriyle açmayı bilen Elrond (EGLD) kısa süre içerisinde çok daha ileri bir seviyeye geleceğe benziyor.

About admin

Check Also

MBL Coin Nedir? MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025-2025

Bugün piyasa üzerinde en çok kullanılan ve birçok insan için güncel olarak piyasa içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir