Breaking News

KEY Coin Nedir? SelfKey (KEY) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025

KEY Coin‘de diğer kripto para birimleri gibi piyasa içerisindeki yerini aldı ve gelecek dönem için yönünü merak ettirmeye başladı. KEY Coin gibi coinler fiyatlarının çok yüksek olmaması nedeniyle birçok insan tarafından tercih ediliyor. Ancak düşük değeri nedeni ile de birçok insan için çok mantıklı bir yatırım aracı olmuyor. Gelecek dönem içerisinde kendi fiyatını çok yüksek bir seviyeye çekeceğe benzeyen KEY Coin, rakipleri ile arasındaki farkı bir hayli kapattı ve yaptığı açıklamalarda yatırımcısına ve sistemi içerisindeki kullanıcılarına güven verdi.

KEY Coin Kaç TL?

KEY Coin, güncel kripto para piyasalarını incelediğimiz zaman geçmişe göre kendisini bir adım öne attı. 1 KEY Coin, 0.056455 TL olarak günümüzde alıcısı ile karşılaşıyor. Bu gibi coinler, kullanıcıların ve yatırımcıların ellerinde çok yüksek miktarlarda oluyor. Oldukça basit bir mantık ile de piyasa içerisinde ne kadar çok coin olursa o coinin değeri o kadar düşüyor. Ancak KEY Coin yapılan açıklamalarda ve uzman görüşlerinde bu durumu göstermiyor. Piyasa içerisinde çok yüksek miktarlarda KEY Coin olmasına rağmen değerini çok düşük seviyelere çekmeyen KEY Coin, projesi nedeniyle de insanların beğenisini çoktan kazanmış ve gözlerini üzerine çekmiş.

SelfKey (KEY) Nedir?

Selfkey‘i çok yakından incelediğimiz ve mantığını anlamaya çalıştığımız zaman, tüm kimlik bilgilerinin ait olduğu kişinin kontrolünde kaldığını görürüz. Blok zinciri tabanlı olduğu için merkeziyetsiz bir SSID oluşturmak amacı ile piyasadaki yerini aldı. Bu amacını ilk açıkladığı tarihlerde piyasadaki kullanıcı ve yatırımcılar tarafından güvenilmese de gelecek dönemde bu algıları tamamen yıktı. SelfKey teknolojisi derinlemesine incelendiği zaman, insanların tüm kimlik bilgilerini, kart bilgilerini ve belgelerini kendi cihazlarında saklamasını sağlayacak bir sistem olduğunu görülür, bu da bilgilerin yalnızca bir kez girilmesi gerektiği ve blok zincirin içerisinde silinmez hale geldiği anlamına gelir. Kullanıcılarına evrensel olan dijital kimliklerini kullanmak yolu ile çok çeşitli hizmetlere ve ürünlere erişimini sağlar. Bu nedenle de SelfKey‘in uygulandığı pazarı gördüğümüz zaman, bu sistem giderek daha da değerli hal alır. Kullanıcının tam olarak istediği bir durum olduğu için de piyasadaki değerini her geçen gün artırır. Gelecek zamanda yüksek para kazanmak isteyen yatırımcılar, bu gibi coinleri tercih ederek uzun vadede yüksek paralar kazanmayı amaçlıyor. Bu amaçlarına da yüksek risk ekleyerek uzun vadede çok yüksek oranlarda paralar kazanabiliyor. SelfKey, 2013 yılından beri aktif olarak piyasa içerisinde bulunan Müşterini Tanı alanında bir Hong Kong çözüm sağlayıcısı görevinde olan KYC Chain tarafından oluşturuldu ve piyasa içerisindeki yerini aldı. KYC Chain‘in müşteri tabanı çok büyük ve çok geniş olması nedeniyle bu sisteme çok büyük yararlar sağlar.

SelfKey Cüzdanı

2018 yılının Haziran ayından itibaren beta sürümü olarak karşımıza çıkmakta olan SelfKey cüzdanı, kullanıcıların kimlik belgelerini ve benzer olan belgeleri güvenli bir şekilde depolayıp yönetecekleri bir yer olarak karşımıza çıkar. Buna ek olarak ise, kullanıcıların kripto para portföylerini yönetmelerine olanak verir. Bu özelliği ile de piyasa içerisindeki hızı artıracak olan SelfKey, projesi ile birlikte de gelecek döneme damga vuracağa benziyor. Ancak her kripto para biriminde olduğu gibi gelecek dönemde ne olacağı kesinlikle bilinmiyor. Bu nedenle de geleneksel yatırımcıların dikkatini çekmekte bir hayli zorlanan KEY Coin, birçok açıklamasında geleneksel yolla yatırım yapmakta olan yatırımcıların da bu sistem içerisindeki yerini hazırlayacağını bildirdi. Bu gibi açıklamalar ile güven toplamaya çalışan KEY Coin, birçok insan tarafından attığı bu adımlarda çok başarılı görülüyor.

About admin

Check Also

MBL Coin Nedir? MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025-2025

Bugün piyasa üzerinde en çok kullanılan ve birçok insan için güncel olarak piyasa içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir