Breaking News

MITH Coin Nedir? MITH Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025

Bugünkü yazımızda sizlerle beraber Mithril nedir ve bu coini nasıl elde edebilirim gibi konuları ele alacağız ve öğreneceğiz. Mithril, birçok insan tarafından çok büyük bir oranla olmasa da ciddi anlamda tercih edilmekte olan coinler arasında yer alıyor. Bunun en büyük nedenlerinden birisi olarak da piyasadaki sallantılar ve Mithril grubunun piyasaya verdiği güvenilir açıklamalar geliyor. Günümüz teknolojisi ile birlikte birçok coin çağ atlayamadı ve geride kaldı. Ancak Mithril, yaptığı gelişmelerle birlikte bu piyasayı çok yakından takip etti ve piyasa üzerindeki birçok coinden ileri bir hal aldı.

Mithril (MITH) Nedir?

Mithril (MITH), kesinlikle merkeziyetsiz olan sosyal medya platformu tasarlamak amacı ile piyasada yerini almış ve bu görevini tamamıyla yerine getirmeyi başarmış bir blockchain projesidir. Steem projesi gibi kullanıcılarına ve sistem içerisindeki yatırımcılara token ödeyen ve bu ödemeleri birçok ödül sistemi ile destekleyen Mithril, diğer sosyal medya platformlarının tam tersi özellikle gizliliğe önem verir. Özellikle günümüzdeki erişim kolaylığı ile birlikte birçok insanın gizli ve özel bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyor ve o kişi hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Mithril ise bu durumun tam tersini savunarak sistem içerisindeki gizliliği savunuyor ve bu yolda adımlar atıyor.

Mithril’a Giriş

Sosyal medya, incelendiği zaman çok büyük ve gelişmiş bir iş kolu olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde birçok sosyal medya platformu bulunmaktadır ve bu sosyal medya platformlarının sahipleri milyarlarca dolarlar kazanıyor. Ancak sosyal medya platformlarını incelediğimiz zaman, gizliliğin ve güvenliğin çok büyük bir sorun olduğunu görüyoruz. Bu durumla kalmamakla birlikte tanımadığınız herhangi bir insan sizin hakkınızda çok büyük bilgiler edinebiliyor. Sosyal medya içerisinde oluşturduğunuz ve paylaştığınız içerikler için herhangi bir karşılık ve ücret almıyorsunuz. Bu yüzden de Sapien, Steemit gibi çok büyük  sosyal medya platformları blockchain’in özelliklerinden faydalanmayı ve piyasa içerisindeki rekabeti artırarak piyasa içerisinde çeşitliliği sağlamayı başardı. Mithril ise tokenları MITH olarak dağıtıyor ve sistem içerisine katılan kullanıcıları ödüllendirmeyi hedefliyor. Mithril’ın kurucusu olarak günümüzde yer alan Jeffrey Huang’un fikirlerine göre kullanıcılar, sosyal medya platformları için reklam olarak kullanılıyor. Sosyal madencilik ve bahşişlerle beraber değeri iyice arttı ve gelecek dönemde bu değer kat kat artacağa benziyor. 2018 Mart ayında piyasaya sürülen ve çok büyük bir oranla kullanılmaya başlayan Mithril, piyasaya çıktığı ilk günden beri önemli sosyal medya projelerinden birisi olmayı başardı ve çok büyük sosyal medya platformları arasındaki yerini çoktan aldı.

Mithril Nasıl Satın Alınır?

Sizler de Mithril sahibi olmak ve bu sistem içerisindeki yerinizi almak istiyorsanız, bu soru sizin aklınıza gelecek olan ilk soru olacaktır. Çünkü günümüzde birçok coin satın alma sitesi üzerinden dolandırıcılıklar yapılıyor. MithrilOKEx Korea, MAX Exchange, Binance, OKEx, Gate.io, CoinDCX, DigiFinex, HitBTC, BiONE, Folgory,  BitRabbit NiceHash ve Dove Wallet borsalarında hesabınız varsa satın alabilirsiniz. Mithril almak için ise MITH/USDT, MITH/BTC, MITH/BNB, MITH/ETH işlemlerini kullanabilirsiniz. Bu satın alım işlemini tamamladıktan sonra ise istediğiniz gibi hareket edebilir ve bu piyasa içerisinde istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Mithril Ne İşe Yarar?

Mithril derinlemesine incelendiği zaman, gizliliğe verdiği çok büyük önem sayesinde sosyal medya platformları üzerindeki katkılarınıza ve sisteme sağladığınız yararlara göre ödül kazanmanızı ve sistemin bir parçası olmanızı sağlar. Birçok sosyal medya platformu incelendiğinde bu gibi ödül sistemleri kesinlikle yoktur ve sizi reklam olarak kullanırlar. Ancak Mithril bu konunun tam tersini savunur. ve sizleri faydalanılacak kullanıcılar olarak görmez.

About admin

Check Also

MBL Coin Nedir? MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025-2025

Bugün piyasa üzerinde en çok kullanılan ve birçok insan için güncel olarak piyasa içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir