Breaking News

STORJ Coin Nedir? STORJ Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bugün dünya üzerinde en çok meral edilen ve en çok tercih edilmeye başlanan coinlerden birisi olan STORJ Coin‘i inceleyip yorumlayacağız. Bunun yanı sıra STORJ coin nereden satın alınır, STORJ coin nedir gibi soruları da sizler için araştıracağız. STORJ coin bazı kaynaklarda yükselen yıldız olması özelliğini saklıyor. Ancak birçok kripto para yatırımcısı için de henüz kendisini kanıtlamamış bir kripto para birimidir. Bu nedenle de gelecek zamanda birçok kişi tarafından şans verileceğe benziyor.

STORJ coin Kaç TL?

Kripto para piyasası incelendiği zaman en yeni ve en güncel veriler göz önünde bulundurulduğu zaman 1 STORJ coin 10.88 TL‘den işlem görüyor ve her türlü alım satım ve takas işlemini gerçekleştiriyor. Sahip olduğu çok büyük bir işlem hacmi olması nedeniyle de piyasada diğer kripto para birimleri ile arasındaki farkı açıyor. Ancak büyük kripto para birimleri arasına girmek istiyorsa çok daha büyük adımlar atması gerekiyor.

STORJ coin Nedir?

Storj yakından incelendiği zaman, dijital dosya depolama amacı ile kesinlikle merkezi olmayan bir sisteme güç sağlayan bir kripto para birimi blok zinciri platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Storj ağı adı verilen sistem, dünyanın her yerinde Node adı verilen bilgisayarlar tarafından desteklenmektedir ve ödeme için Storj (STORJ) dijital para birimi kullanılmaktadır. Storj yaklaşık olarak 2014 yılı içerisinde kuruldu ve altı petabayttan çok daha fazla ve kullanılabilir bir depolama kapasitesi ile 10.00’den çok daha fazla aktif node ile çalışmaktadır. Sistem içerisindeki kullanıcılar, Ethereum blok zinciri içerisinde görev alan ve çalışmakta olan bir ERC-20 tokeni olarak adlandırılan Storj tokeni üzerinden depolama alanını kullanmak amacı ile ödeme yapar.

Storj Ne İşe Yarar?

Storj sistemi, bulut veri depolama işleminde bulunan sorunları çözmek amacı ile tasarlanmış olan ve görevini tamamıyla gerçekleştiren piyasa üzerinde başka bir eşi olmayan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu gibi kripto para birimlerinin en büyük özelliklerinden birisi de gelecek zaman için çok büyük fırsatlar doğurabilme potansiyelidir. Doğal olarak her insan yapacağı yatırımların  gelecek zamanlarda kendileri için çok büyük kazançlar sağlamasıdır. STORJ coin, yatırımcılarına ve sistem içerisindeki kullanıcılarına sağladığı yüksek güven ve gelecek dönemlerdeki yükselme eyimli grafiği ile birlikte her yatırımcı için gerçekten olumlu ve mantıklı bir kripto para birimidir. Sistem içerisindeki uyum ile birlikte birçok kişi tarafından onay kazanan STORJ coin, gelecek dönemlerde atacağı hamleler ile birlikte kendi değerini çok yüksek bir seviyeye çekeceğe benziyor. Sistem içerisinde bulunmakta olan dosyalar, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği veya Asya Pasifik gibi tamamen sizin karar verdiğiniz bölgedeki bazı düğümlerde şifrelenmiş haldedir ve bu biçimde depolanır. Node sahipleri ise, katılmak için %93’ten fazla çalışma süresi dahil olmak üzere belirli minimum performans gereksinimlerini karşılamak zorundadır. Eğer ki bu zorundalığı karşılayamazsa, Node sahiplerine depolama alanı, ağ bant genişliği ve bir node çalıştırmayla ilgili diğer maliyetleri telafi etmek için Storj tokenleri olarak ödeme yapılır. Bu gibi kullanıcılarına sağladığı yüksek ödemeler ile de tamamıyla kullanıcı dostu olduğu mesajını vermektedir. En büyük özelliklerinden birisini gün yüzüne serer. Forumlar içerisinde yapılan yorumlar göz önünde bulundurulduğu zaman ise gelecek dönem için en çok önerilen ve en çok kullanılacak olan kripto para birimleri içerisine girecek olanlar arasında yer alıyor. Yüksek para trafiği ile ilgili yapılan yorumlar göz önünde bulundurulduğunda projesi ile en çok göz dolduran coinler arasında yer almaktadır.

About admin

Check Also

MBL Coin Nedir? MovieBloc (MBL) Coin Yorum ve Geleceği 2022-2025-2025

Bugün piyasa üzerinde en çok kullanılan ve birçok insan için güncel olarak piyasa içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir